BBQ & Pizza Inspiratie & Workshops/Teambuildings

BBQ Workshop voor Grote Groepen – Teambuilding tot 90 Personen 🔥

bbq voor een grote groep mensen die teambuilding doen

Een actieve BBQ workshop voor 30, 50, 70 of zelfs 100+ deelnemers

Een BBQ workshop organiseren met 15 collega’s is één ding. Maar wat als je met 50, 70 of zelfs meer dan 100 deelnemers bent?

Dan heb je meer nodig dan een paar BBQ’s en iemand die voor de groep staat te koken.

Bij GHENTlemen’s BBQ organiseren we mobiele BBQ- en pizza workshops voor grote groepen en bedrijven. We bouwen op jullie locatie verschillende kookstations op, verdelen de deelnemers over kleinere teams en zorgen ervoor dat iedereen daadwerkelijk kan deelnemen.

Van een bedrijfsevent met 30 collega’s tot een grote teambuilding met 70, 90 of meer deelnemers: we passen de opstelling, het aantal toestellen, de gerechten en de begeleiding aan de groep aan.

Jullie zorgen voor de collega’s en een geschikte locatie. Wij brengen de BBQ-beleving naar jullie toe.

→ Vraag vrijblijvend een voorstel aan voor jullie groep


Geen BBQ-demonstratie, maar samen koken

Bij grote groepen ligt het gevaar voor de hand: enkele deelnemers staan te koken terwijl de rest met een drankje staat toe te kijken.

Dat is niet onze bedoeling.

Een workshop van GHENTlemen’s BBQ draait om zelf doen, samenwerken en vooral samen genieten van het resultaat.

Daarom delen we een grote groep op in verschillende teams. Elk team krijgt een eigen werkplek, opdrachten en bereidingen. Afhankelijk van de gekozen formule werken we met verschillende BBQ-toestellen en vuurtechnieken.

Denk aan kamado, OFYR, plancha, open vuur, klassieke houtskool- of gasbarbecue, pellet BBQ en pizzaovens.

Zo ontstaat er geen workshop voor één grote groep, maar verschillende kleinere kookteams die tegelijkertijd aan de slag zijn.

En uiteindelijk komt alles opnieuw samen aan tafel.


Hoe ziet een BBQ workshop voor 70 personen eruit?

Een groep van 70 deelnemers vraagt om een andere aanpak dan een workshop voor 10 of 15 personen.

Daarom werken we met een modulaire workshopopstelling.

Een groep van bijvoorbeeld 70 collega’s kan worden verdeeld over meerdere kleinere teams. De exacte groepsindeling bepalen we op basis van het menu, de beschikbare ruimte, de duur van de workshop en het aantal kookstations.

Ieder team krijgt zijn eigen taken en bereidingen.

Het ene team kan bijvoorbeeld aan de slag met open vuur of OFYR, terwijl andere deelnemers werken met een kamado, grill of een ander BBQ-toestel. Bij een combinatieformule kunnen we ook pizza als onderdeel van de workshop integreren.

Het resultaat?

70 mensen die deelnemen in plaats van 70 mensen die naar één BBQ staan te kijken.

Tijdens de workshop begeleiden we de verschillende teams, leggen we technieken uit en zorgen we ervoor dat alle gerechten op het juiste moment samenkomen.

Daarna wordt uiteraard samen gegeten.


Maak er een echte BBQ Battle van

Wil je van de workshop nog meer een echte teambuilding maken?

Dan kunnen we een wedstrijdelement toevoegen.

De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen naast hun gewone bereidingen een extra opdracht of uitdaging. Dat kan bijvoorbeeld een eigen interpretatie van een gerecht zijn, een mystery ingredient, een presentatie-opdracht of een blinde tasting.

Een jury beoordeelt vervolgens de resultaten.

Daarbij hoeft het niet alleen om smaak te gaan. Ook presentatie, samenwerking, creativiteit of originaliteit kunnen meetellen.

Zo ontstaat een ontspannen BBQ Battle waarbij collega’s samenwerken, overleggen en elkaar proberen te overtreffen.

Competitief genoeg om spannend te zijn, maar vooral bedoeld om samen plezier te maken.


BBQ, open vuur én pizza

Niet ieder bedrijf zoekt dezelfde workshop. Daarom werken we niet met één vast concept voor iedere groep.

We kunnen een workshop volledig rond BBQ en open vuur opbouwen, maar ook kiezen voor pizza of een combinatie van beide.

BBQ workshop

Tijdens onze BBQ workshops gaan deelnemers zelf aan de slag met verschillende ingrediënten, bereidingen en technieken.

Afhankelijk van het gekozen menu kunnen we werken met vlees, vis en groenten en technieken zoals direct grillen, indirect BBQ’en, bakken op een plancha, werken met een kamado of koken boven open vuur.

Pizza workshop

Liever pizza?

Met GHENTlemen’s Pizza brengen we ook mobiele pizza workshops naar bedrijven en eventlocaties.

De deelnemers leren onder andere hoe ze pizzadeeg vormen, beleggen en op hoge temperatuur bakken in een echte pizzaoven.

Ook bij grote groepen werken we met verschillende teams en meerdere ovens zodat iedereen actief kan deelnemen.

BBQ & pizza combineren

Kun je niet kiezen?

Dan kunnen we beide werelden combineren.

Een gedeelte van de groep werkt bijvoorbeeld rond BBQ en open vuur terwijl andere teams pizza bereiden. Tijdens de workshop kunnen de deelnemers wisselen of werken we samen naar één groot sharing-menu toe.

Dat maakt een BBQ & pizza workshop bijzonder geschikt voor grotere bedrijfsgroepen waarbij je voldoende variatie wilt aanbieden.


Een menu aangepast aan jullie groep

Een workshop voor een grote groep moet niet alleen lekker zijn. De gerechten moeten ook praktisch haalbaar zijn binnen de beschikbare tijd.

Daarom stellen we het menu samen op basis van onder andere het aantal deelnemers, de duur van het event, de locatie en de gekozen workshopformule.

We werken bij voorkeur met verschillende kleinere bereidingen en sharing dishes. Zo kunnen meerdere teams tegelijkertijd koken en kan iedereen verschillende gerechten proeven.

Vegetarische deelnemers of bepaalde allergieën en intoleranties?

Laat het ons vooraf weten. Waar mogelijk passen we gerechten of onderdelen van het menu aan zodat zoveel mogelijk deelnemers kunnen meedoen.


Mobiele BBQ workshops in heel Vlaanderen

GHENTlemen’s BBQ is gevestigd in de regio Gent, maar onze workshops zijn volledig mobiel.

Voor bedrijfsteambuildings en grote groepen komen we daarom naar geschikte bedrijfs- en eventlocaties in heel Vlaanderen en daarbuiten.

We organiseren workshops in onder andere Gent, Antwerpen, Mechelen, Herentals, Turnhout, Geel, de Kempen, Leuven, Brussel, Brugge, Kortrijk en andere locaties in Vlaanderen.

Zeker bij groepen van 30, 50, 70 of meer deelnemers kan het interessant zijn om de workshop rechtstreeks bij jullie bedrijf of op een gekozen eventlocatie te organiseren.

Wij brengen de benodigde BBQ-toestellen, pizzaovens, ingrediënten en het workshopmateriaal mee en bouwen ter plaatse de verschillende kookstations op.

Zo hoeft een grote groep zich niet naar Gent te verplaatsen: GHENTlemen’s BBQ komt naar jullie toe.


BBQ teambuilding in Antwerpen, Herentals en de Kempen

Ook voor bedrijven in Antwerpen, Herentals, Turnhout, Geel en de rest van de Kempen kunnen we een mobiele BBQ- of pizza workshop organiseren.

Hebben jullie op het bedrijf voldoende buitenruimte of beschikken jullie over een geschikte eventlocatie? Dan bekijken we samen hoe we onze mobiele workshopopstelling daar kunnen installeren.

Voor grotere groepen is een workshop op de eigen locatie vaak bijzonder interessant. De deelnemers hoeven zich niet individueel te verplaatsen en we kunnen de volledige opstelling aanpassen aan de beschikbare ruimte.

Hebben jullie zelf geen geschikte locatie? Dan kunnen we samen bekijken welke mogelijkheden er in de regio zijn.


Van 30 tot 100+ deelnemers

Onze grote-groepenformule is bedoeld voor bedrijven en organisaties waarvoor een klassieke BBQ workshop te klein wordt.

Denk bijvoorbeeld aan:

30 deelnemers – meerdere compacte kookteams met verschillende bereidingen.

50 deelnemers – meerdere werkstations en een uitgebreider workshopmenu.

70 deelnemers – verschillende teams, meerdere BBQ-technieken en eventueel een BBQ Battle.

90 tot 100+ deelnemers – een grotere eventopstelling waarbij we het concept volledig afstemmen op locatie, timing en aantal deelnemers.

Er is daarom geen harde bovengrens die voor iedere workshop hetzelfde is.

Bij heel grote groepen bekijken we eerst de locatie, beschikbare tijd en gewenste formule. Op basis daarvan bepalen we hoeveel kookstations, toestellen en begeleiding nodig zijn om de workshop aangenaam en actief te houden.


Ideaal voor bedrijfsteambuildings en events

Een BBQ workshop is bij uitstek een sociale activiteit.

Er is geen BBQ-ervaring nodig en collega’s hoeven niet sportief, creatief of bijzonder competitief te zijn om deel te kunnen nemen.

Iedereen kan een taak opnemen.

Snijden, kruiden, grillen, bakken, deeg vormen, sauzen maken, presenteren of gewoon zorgen dat het team niets laat aanbranden.

Daardoor kunnen verschillende leeftijden en profielen gemakkelijk samenwerken.

Het koken zorgt vanzelf voor gesprekken en interactie. En na de workshop is er geen klassieke afsluiting nodig:

je gaat gewoon samen aan tafel om op te eten wat je gemaakt hebt.


Op jullie bedrijf of eventlocatie

Voor een mobiele workshop hebben we vooral een geschikte en veilige ruimte nodig om de kookstations te installeren.

Dat kan bijvoorbeeld een bedrijfsterrein, binnenkoer, tuin, terras of eventlocatie zijn.

Na jullie aanvraag bekijken we samen wat ter plaatse mogelijk is.

Daarbij houden we rekening met onder andere de beschikbare oppervlakte, toegankelijkheid, ondergrond, eventuele overkapping, elektriciteit en water indien nodig en uiteraard de geldende veiligheidsvoorschriften.

Zo weten we vooraf welke opstelling het beste werkt en komen we op de dag zelf niet voor verrassingen te staan.


Wat brengen wij mee?

Het uitgangspunt is eenvoudig:

wij brengen de workshop naar jullie.

Afhankelijk van de gekozen formule voorzien we de nodige BBQ-toestellen of pizzaovens, kookmateriaal, ingrediënten en workshopbenodigdheden.

Ook de organisatie van de verschillende teams en kookstations nemen we voor onze rekening.

Wat precies inbegrepen is, wordt vooraf duidelijk opgenomen in jullie voorstel. Zo weten jullie exact wat wij voorzien en wat eventueel nog door de locatie of opdrachtgever geregeld moet worden.


Hoe lang duurt een workshop?

De ideale duur hangt af van het aantal deelnemers en de gekozen formule.

Voor een volwaardige BBQ- of pizza workshop rekenen we doorgaans enkele uren. Bij grote groepen is voldoende tijd belangrijk omdat we niet alleen samen willen eten, maar deelnemers ook echt zelf willen laten koken.

Hebben jullie een strakke planning vanwege vergaderingen, presentaties, vervoer of een aansluitend avondprogramma?

Laat het ons weten.

We kunnen het aantal gerechten en de opbouw van de workshop daarop afstemmen.


Geen BBQ-ervaring nodig

Nog nooit een kamado aangestoken?

Geen probleem.

Een workshop is geen examen voor ervaren BBQ’ers.

We zorgen voor duidelijke uitleg en begeleiden de deelnemers tijdens de bereidingen. Beginners kunnen daardoor perfect deelnemen, terwijl mensen die thuis regelmatig BBQ’en vaak nieuwe technieken of toestellen ontdekken.

Het belangrijkste is niet wie de beste BBQ’er van het bedrijf is.

Hoewel dat tijdens een BBQ Battle natuurlijk wel ter discussie kan komen te staan.


Wat kost een BBQ workshop voor een grote groep?

Een workshop voor 70 deelnemers vraagt een andere opstelling dan een workshop voor 30 personen. Daarom werken we voor grote groepen met een voorstel op maat.

De uiteindelijke prijs wordt onder andere bepaald door het aantal deelnemers, het gekozen menu, de duur, locatie, benodigde toestellen en materiaal, eventuele verplaatsing en extra opties zoals een wedstrijdelement.

Geef ons daarom bij je aanvraag zoveel mogelijk informatie mee.

Met datum, locatie, geschat aantal deelnemers en gewenste timing kunnen we meestal al een heel gericht voorstel maken.


Veelgestelde vragen over BBQ workshops voor grote groepen

Kunnen jullie een BBQ workshop voor 70 personen organiseren?

Ja. Onze grote-groepenformule is specifiek bedoeld voor bedrijfsevents met tientallen deelnemers. We verdelen de groep over meerdere teams en kookstations zodat zoveel mogelijk deelnemers actief kunnen meedoen.

Komen jullie ook naar Herentals of Antwerpen?

Ja. GHENTlemen’s BBQ is gevestigd in de regio Gent, maar onze workshops zijn mobiel. We komen voor bedrijfsevents ook naar Antwerpen, Herentals, Turnhout, Geel, de Kempen en andere locaties in Vlaanderen.

Kunnen jullie naar ons bedrijf komen?

Ja, op voorwaarde dat de locatie geschikt is voor de gekozen workshop. Na jullie aanvraag bekijken we samen de beschikbare ruimte en praktische voorzieningen.

Kunnen 100 personen deelnemen?

Dat kan afhankelijk van de locatie, timing en gekozen formule. Voor zeer grote groepen maken we daarom altijd eerst een aangepaste workshopopstelling.

Kan er een wedstrijdelement worden toegevoegd?

Ja. We kunnen van de workshop een BBQ Battle maken waarbij teams een extra opdracht krijgen en hun bereidingen door een jury worden beoordeeld.

Kunnen we BBQ en pizza combineren?

Ja. Naast volledige BBQ- en pizza workshops kunnen we voor bepaalde groepen ook een combinatie van BBQ en pizza uitwerken.

Moeten deelnemers ervaring hebben met BBQ?

Nee. Onze workshops zijn geschikt voor zowel beginners als deelnemers die thuis al regelmatig BBQ’en.

Houden jullie rekening met vegetariërs en allergieën?

Geef dieetwensen, allergieën en intoleranties vooraf door. We bekijken dan welke aanpassingen binnen het gekozen menu mogelijk zijn.


BBQ teambuilding voor jullie bedrijf?

Organiseer je een bedrijfsevent voor 30, 50, 70, 90 of meer deelnemers en wil je geen activiteit waarbij de helft van de groep alleen maar staat toe te kijken?

Dan bouwen we graag een workshop rond jullie groep.

Kies voor een BBQ workshop, pizza workshop, BBQ & pizza combinatie of voeg een BBQ Battle toe voor extra competitie.

Vertel ons waar het event plaatsvindt, met hoeveel deelnemers jullie zijn en hoeveel tijd er beschikbaar is.

Wij bekijken vervolgens welke workshopopstelling het beste bij jullie groep past.

Vraag vrijblijvend een voorstel aan

Vermeld bij je aanvraag bij voorkeur:

datum – locatie – aantal deelnemers – gewenste timing – BBQ, pizza of combinatie

Dan kunnen we snel een passend voorstel uitwerken.